DARMOWA WYSYŁKA OD 150 zł & ZWROTY DO 14 DNI

Utwórz konto.
Dodaj zdjęcia. Zacznij sprzedawać.
To bardzo proste!

Dołącz do społeczności Whisperia.com gdzie ludzie szeptem mówią o Twojej Marce.

Załóż Butik

Zakładanie butiku jest bardzo proste i intuicyjne. Potrzebujesz 10 min aby dokonać wszelkich ustawień. W razie potrzeby nasz zespół wsparcia jest do Twojej dyspozycji.

Dodaj produkty

Do rozpoczęcia sprzedaży pozostaje już tylko dodać produkty. Zrobisz to wypełniając 1 prosty formularz. Zdjęcia produktów możesz załadować z dysku lub ze swojego Instagrama.

Zacznij sprzedawać

Daj się poznać szerokiej grupie odbiorców w Polsce, Europie i Świecie. Zwiększaj sprzedaż online. Przyciągaj więcej klientów i osiągaj wyższe wskaźniki konwersji. Do dzieła!

Whisperia jest zintegrowana z Instagramem
abyś jeszcze prościej mógł dodawać zdjęcia produktów.

OTWÓRZ BUTIK JUŻ TERAZ

Otwierając butik na Whisperia.com zyskujesz nowy kanał sprzedaży i targetowanej reklamy bez dodatkowych kosztów.

 • ICO_wykrzyknik1 ZERO opłat wstępnych
 • ICO_wykrzyknik1 DARMOWA reklama
Otwórz butik już dzisiaj i zacznij sprzedawać!

zero opłat stałych

Dodawaj ile tylko chcesz produktów bez dodatkowych opłat.
 

Tylko teraz prowizja 8% zamiast 19%
pobierzemy dopiero wtedy, gdy zaczniesz
sprzedawać swoje towary za pośrednictwem platformy.


Dołącz do nas i rozwijaj swój biznes

Zwiększ zasięg swojego biznesu!

 • Zakupy w Whisperii są przyjemne i oszczędzają czas. To wszystko dzięki czytelnej organizacji Kategorii i przyjaznej wyszukiwarce na stronie głównej. Sprzedając na Whisperii, każdego dnia zyskujesz nowych klientów.

 • Będąc sprzedawcą na Whisperii stajesz się coraz bardziej widoczny w sieci. Zyskujesz na Reklamie Online. Nasz dynamiczny zespół dokłada wszelkich starań aby Twoje produkty zyskały coraz większą widoczność w sieci.

 • Jesteśmy specjalistami w social media marketingu. Dzięki naszym strategiom reklamowym Twoja marka i Twoje produkty będą eksponowane również na naszych kanałach Social Mediowych. Zarobimy dopiero wtedy gdy Ty sprzedasz. Czyż to nie wspaniały model biznesowy?

 • Ty dodajesz produkty, a My zajmujemy się resztą. Whisperia jest dostępna na różnych urządzeniach. Także w aplikacji mobilnej. Docieramy do każdego zakątka Polski, a niebawem Europy i Świata. Wskocz do pociągu i obserwuj efekty.

 • Będąc sprzedawcą w Whisperii Twoi klienci w łatwy i szybki sposób zapłacą za zakupy i szybko otrzymają przesyłkę. Dajemy do Twojej dyspozycji kilka metod płatniczych oraz możliwość korzystania z naszego Kuriera, który odbierze przesyłkę od Ciebie i dostarczy ją klientowi pod same drzwi.

 • Wejdź do Panelu Sprzedawcy i śledź codzienną wydajność sprzedaży na dowolnym urządzeniu. Miej podgląd do statystyk i raportów finansowych gdziekolwiek będziesz. To bardzo proste.

Najważniejsze korzyści ze sprzedaży na Whisperia.com

Zalety i korzyści Twojej obecności na platformie to:

 • Zyskujesz całodobową ekspozycję marki i produktów zupełnie za darmo! Whisperia jest dostępna 24/7. Nasze profile na Instagramie i Facebooku codziennie zyskują nowych fanów. Dzięki temu Twoje produkty są w zasięgu ręki zawsze gdy Twoi klienci odwiedzą witrynę.

 • Oferujemy Model Biznesowy "WIN-WIN". Ty masz dobry i ciekawy produkt, ale kulejesz w internecie. Dzieląc się z nami swoim zyskiem ze sprzedaży zyskujesz zespół ekspertów od sprzedaży i marketingu online. Żadnych ukrytych opłat i zapisów drobnym drukiem.

 • Oszczędzasz czas i pieniądze. Nie ponosisz żadnych kosztów awansem, nie musisz testować strategii marketingowych i szukać odpowiednich współpracowników do reklamy online. Zakładając Butik na Whisperii od pierwszego dnia zaprzęgasz nas do pracy. Jeśli Ty nie sprzedasz to my nie zarobimy ani centa.

 • Wszystkich aktualizacji w Panelu dokonujesz w kilka chwil. Zarządzasz swoim butikiem na Desktopie, Smartfonie czy też Tablecie. Whisperia jest zintegrowana z Facebookiem i z Instagramem. Dzięki temu jednym klikiem pobierzesz opublikowane tam zdjęcia i zamieścisz je jako produkty w Whisperii.

Najczęściej zadawane pytania

Nurtuje Cię jakieś pytanie? Sprawdź poniżej:

Jak WHISPERIA współpracuje ze Sprzedawcami ?

Platforma Whisperia.com zrzesza najciekawsze, starannie wyselekcjonowane polskie marki, projektantów i sprzedawców, którzy otwierają swój sklep/butik na platformie. WHISPERIA jest pośrednikiem sprzedaży pomiędzy Sprzedawcą a Klientem. My odpowiadamy za dotarcie do potencjalnego klienta, reklamę i wsparcie logistyczne. Ty sam/a administrujesz swoim panelem sprzedaży: dodajesz produkty: zdjęcia, opisy, wymiary oraz sam realizujesz i wysyłasz zamówienia za pomocą naszych kanałów wysyłkowych. Rozliczamy się na zasadzie prowizji od sprzedaży. Pobieramy opłatę jedynie za to, co sprzedasz dzięki współpracy z nami.

W jaki sposób dokonujecie selekcji marek, sprzedawców?

Współpracujemy ze sprzedawcami których produkty uznajemy za ciekawe i widzimy w nich potencjał. Cenimy kreatywność, otwarty umysł i szacunek do Klienta. Bardzo ważna jest dla nas estetyka ekspozycji produktu i jakość zdjęć. Dzięki naszemu kilkuletniemu doświadczeniu w branży e-commerce, znamy preferencje naszych klientów i ich potrzeby. Każde zgłoszenie do współpracy jest rozpatrywane indywidualnie poprzez ocenę potencjału sprzedażowego i promocyjnego marki. Staramy się zapewnić naszym klientom jak największy wybór, dlatego w naszej ofercie znajdują się produkty z każdej kategorii.

Chcielibyśmy dołączyć do WHISPERII. Co mamy zrobić?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy klikają w przycisk OTWÓRZ BUTIK. Nie zapomnij dołączyć linka do swojej strony www lub jeśli jej jeszcze nie posiadasz do fanpage’a lub instagrama swojej marki. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie w ciągu 24h, aby poinformować o naszej decyzji i ustalić warunki dalszej współpracy.

Czy za Otworzenie Butiku w Whisperii pobieracie opłaty?

Samo utworzenie butiku, skonfigurowanie katalogu i dodanie dowolnej liczby produktów nic nie kosztuje. Nie pobieramy żadnych stałych opłat. Whisperia staje się Twoim nowym kanałem dystrybucji i pobiera prowizję za skuteczność czyli od sprzedaży Twoich produktów.

Jaka jest wysokość prowizji i od czego zależy?

Prowizja to ustalony procent od wartości każdego opłaconego zamówienia w twoim butiku. Prowizję różnią się wysokością w zależności od kategorii i najczęściej wynoszą od 10% do 20% od każdego zamówienia. Tylko teraz dla 100 pierwszych Butików prowizja wynosi 8%. W powyższą kwotę jest już wliczony koszt obsługi kanałów płatniczych (PayU, Master Card).

Kto ustala ceny sprzedaży w moim butiku?

Jako sprzedawca i właściciel butiku w Whisperii to Ty ustalasz ceny sprzedaży swoich produktów. Jest jednak jedna zasada której musisz przestrzegać: ustalone przez Ciebie ceny nie mogą być wyższe niż standardowe ceny w których sprzedajesz te same produkty w innych kanałach dystrybucji np. na swojej stronie www.

Kto odpowiada za przesyłkę produktów do klienta?

Będąc sprzedawcą w Whisperii masz możliwość wyboru sposobu dostawy produktów do klienta. Jeśli masz zawartą umowę z kurierem i chcesz w jej ramach dostarczać przesyłki to możesz to robić. Jeśli jednak chciałbyś korzystać z naszego kuriera to to masz taką możliwość. Po każdym opłaconym zamówieniu towar odbierze od Ciebie kurier i dostarczy do klienta.

Chciałbyś zadać nam pytanie? Napisz lub zadzwoń!

Zespół wsparcia Whisperia.com jest zawsze do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakieś pytania lub pomysł na usprawnienie platformy
to chętnie cię wysłuchamy. Jesteśmy dumni z szybkiej i sprawnej obsługi naszych klientów.

Skontaktuj się z nami.

Jesteś gotowy?

Dołącz do społeczności Whisperia.com i zyskaj nowy kanał sprzedaży online.

Otwórz Butik

X